Spacer z leśnikiem. Na wysokich obcasach
W bielskim Nadleśnictwie sporo się dzieje. Po raz pierwszy szefem została kobieta, a wkrótce leśnicy zaproszą nas… do lasu.
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację podstawowych jej funkcji.